- Това събитие е минало събитие.
MEET 2026 – Планираме заедно новата година!

Скъпи колеги и приятели,
С удоволствие ви каним на първата за 2026 година среща на членовете на Българската мрежа на Глобалния договор на ООН!
Ще се съберем с любезното домакинство на ЛИДЛ България, за да споделим постигнатото през изминалата 2025 година, както и да обсъдим нашите цели и инициативи за настъпващата 2026 – чудесна възможност за разговори, идеи и вдъхновение.
Печелившата устойчивост (Profit through sustainability) – устойчивостта като печеливша бизнес стратегия, стратегическо предимство и икономически ползи – ще бъде основната тема, която ще обедини отговорния български бизнес. Тази посока е зададена от Националния съвет и е в съответствие с новата стратегия на UN Global Compact „Uniting to Mobilizing“ и нейните три ключови приоритета: Equip businesses to act | Catalyze collective action | Advance the business case
Изпратете ни вашите ключови теми за 2026 – работим по програмата и искаме да бъде максимално полезна за вас – попълнете кратката ни анкета (макс 5 минути)
Детайли за събитието:
Дата: 22 януари 2026г., четвъртък
Час: 10:00 ч.
Място: Лидл България
Молим за потвърждение на присъствие до 19 януари 2026 г. на и-мейл:
secretariat@unglobalcompact.bg
Очакваме с нетърпение да ви видим и заедно да продължим напред към една печеливша и устойчива 2026 година!
